REKLAMA
REKLAMA

Szkolenia i webinary – lipiec 2022

Co miesiąc odbywają się cykliczne webinary i szkolenia dla farmaceutów. Udział w większości z nich daje możliwość zdobycia punktów edukacyjnych. Ze względu na przerwę wakacyjna ilość szkoleń i webinarów w miesiącach letnich nie jest duża. 
Szkolenia dla farmaceutów w lipcu

W lipcu w związku z przerwą wakacyjną ilość webinarów i wirtualnych szkoleń zmniejszyła się. Niemniej jednak kilka wydarzeń o ciekawej tematyce odbędzie się w najbliższych tygodniach.

Jakie szkolenia odbędą się w lipcu?

Warszawska Izba Aptekarska przy współpracy z firmą B. Braun organizuje stacjonarne warsztaty dla farmaceutów szpitalnych. Jednak warunkiem uczestnictwa jest przynależność do tej izby aptekarskiej. Tematem spotkania jest „Warsztaty żywieniowe dla farmaceutów szpitalnych „. Wydarzenie odbędzie się 13 lipca od godziny 16 do 20. Dodatkowo, za udział przyznano zarówno punkty twarde jak i miękkie. Więcej informacjo dotyczących zapisów oraz programu pod adresem : https://oia.waw.pl/warsztaty-zywieniowe-dla-farmaceutow-szpitalnych-stacjonarne-13-07-2022-r-godz-1600-2000/

Kolejne szkolenie orgaznizowane przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z firmą Terranova odbędzie się 6 lipca o godz. 19. Certyfikowany webinar poprowadzi Zofia Winczewska. Dotyczy on  „Choroba Hashimoto okiem Farmaceuty – racjonalna suplementacja i optymalizacja leczenia”. Za udział w wykładzie otrzymamy 2 punkty edukacyjne miękkie. Zapisy na wykład znajdują się poniżej : https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=276.

REKLAMA
REKLAMA

Kolejnym wydarzeniem z cyklu szkoleń zorganizowanych przez wydawnictwo Termedia jest „Bezpieczeństwo farmakoterapii depresji”. Seria zatytuowana Wyzwania psychiatrii odbywa się z udziałem firmy Lundbeck. Spotkanie odbędzie się 14 lipca 2022 o godz 19.00. Wykład poprowadzą dr hab. Marcin Siwek oraz dr hab. Jarosław Woroń.
Informacje znajdują się pod adresem : https://www.termedia.pl/Konferencja-Bezpieczenstwo-farmakoterapii-depresji-Intro,1622,16716.html

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji stworzyła cykl szkoleń dla pracowników służby zdrowia. Bezpłatne szkolenie online odbędzie się 21 lipca. Tematem spotkania będzie „Refundacji leków (HTA)”. Więcej szczegółów znajdziemy pod adresem http://www.power.aotm.gov.pl/. Zapisów na wydarzenie dokonujemy przez formularz na stronie https://power.aotm.gov.pl/rejestracja.php.

Jakie jeszcze wydarzenia odbędą się w lipcu?

W ramach powtórek Akademia Fagronu odtworzy szkolenie dotyczące receptury aptecznej. Tematem spotkania są „Czopki w recepturze – wykonywanie”. Webinar odbędzie się 11 lipca o godzinie 19. Link do spotkania znajduje się tutaj : https://fagronacademy.clickmeeting.com/czopki-w-recepturze-wykonywanie.

Portal Porozmawiajmy o Opiece Farmaceutycznej wraz z Sanofi organizuje wirtualną konferencję. Jej tematem będzie „Apteczne Wyzwania: Fakty i mity o magnezie i jego preparatach”. Wydarzenie rozpocznie się 7 lipca o godzinie 19:00. Do wydarzenia można dołączyć przez link https://aptecznewyzwania.pl/fakty-i-mity-o-magnezie-i-jego-preparatach/?fbclid=IwAR2OhW1t3G_AqbTiMVeQMnSdjZqSDS1FCEWTgXAAOxeXLcIM5e0gy6mZY5c.

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]

logo