REKLAMA
REKLAMA

Szkolenia i webinary – wrzesień 2022

Koniec wakacji zonacza powrót do regularnych szkoleń i webinarów dla farmaceutów. Udział w większości z nich daje możliwość zdobycia punktów edukacyjnych.
Szkolenia i webinary, które odbędą się we październiku

Koniec sezonu urlopowego oraz początek nowego roku szkolnego to także nowy początek dla branży farmaceutycznej. Izby aptekarskie a także stowarzyszenia i organizacje działające dla farmaceutów wracają z nowymi szkoleniami. Co ciekawego czeka nas we wrześniu?

Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie organizuje webinar w temacie „Co dalej ze szczepionkami przeciwko Covid-19?”. Spotkanie odbędzie się 14 września o godzinie 14. Prowadzącym spotkanie będzie prof. Ernest Kuchar.
Link do zapisów znajduje się na stronie https://www.szkolenia.oia.waw.pl/

Firma KAMSOFT stworzyła cykl szkoleń dla farmaceutów. Szkolenie będzie miało formułę on-line. Odbędzie się między 6 a 27 września. Główną tematyką spotkania będą „Przydatne funkcje w systemie KS-AOW”. Co więcej firma przedstawi zmiany a także najnowsze funkcjonalności związane z realizacją e-Recept w systemie KS-AOW. Kolejne poruszone tematy są to metody tworzenia zamówień do hurtowni. W ramach szkolenia powstały 4 wykłady on-line prowadzone za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Udział jest bezpłatny.
https://www.osoz.pl/konferencja/szczegoly/5863

REKLAMA
REKLAMA

Jakie szkolenia odbędą się we wrześniu?

Wydawnictwo Laktaceuta stworzyło program warsztatów dla farmaceutów. Jest to kompleksowe szkolenie nastawione na praktyczne zastosowanie najnowszej wiedzy o lekach w laktacji. Osoby, które ukończą szkolenie otrzymają 4 punkty „twarde” w ramach szkoleń ciągłych farmaceutów. Koszt warsztatów wynosi 400zł. Prowadzącą warsztaty będzie mgr farmacji Karolina Morze.
Planowany termin szkolenia zaplanowano na 7 oraz 18 września.
Link do zapisów znajduje się pod adresem : https://www.woia.pl/news/3743/kurs-quotleki-i-laktacjaquot-4-pkt-twarde.html

Wydawnictwo Termedia wraz z Polskim Towarzystwem Medycyny Paliatywnej organizuje wydarzenie 20-lecie Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej. Celem organizacji jest propagowanie badań naukowych z zakresu medycyny paliatywnej. Ponadto w programie znajdziemy wykłady dotyczące metod leczenia bólu. Dodatkowo pojawią się także tematy dotyczące innych dolegliwości pacjentów paliatywnych. Konferencja odbędzie się w Łodzi w dniu 9 września.
Formularz rejestracji znajduje się pod adresem https://www.termedia.pl/Konferencja-KONFERENCJA-JUBILEUSZOWA-20-LECIE-POLSKIEGO-Intro,1772,20312.html?fbclid=IwAR2DPXxMBdjijYrJJqFc6ZbNKohaI6APAIHYYzzp1Ab0mPW_ABrPOkZ7NlE#registerWebinar

Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie zaprasza na XIII Ogólnopolską Konferencję Lekarsko-Farmaceutyczną BEZPIECZNA FARMAKOTERAPIA. W tym roku tematem przewodnim będą „Postępy w onkologii oraz leczeniu powikłań kardiologicznych u pacjentów onkologicznych”. Szkolenie zaplanowano na termin 23-25 września w Krakowie.
Szcególowy program wraz z prelegentami znajduje się pod adresem https://www.oia.krakow.pl/index.php/szkolenia-i-konferencje

Kolejnym szkoleniem, które organizuje Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie jest „Tylko czy aż przeziębienie? Skuteczne i bezpieczne leczenie objawowe zakażeń dróg oddechowych”. 8 września o godzinie 20 webinar poprowadzi dr hab. n. med. Ernest Kuchar. Za uczestnictwo w szkoleniu otrzymujemy 2 punkty edukacyjne.
Zapisy : https://strefaeksperta.fitoinzynieria.pl/farmaceuta/webinar/63?title=mailing&utm_source=newsletter&utm_medium=emailing&utm_campaign=fitoinzynieria_szkolenia_email_63&utm_term=webinarpodstawowy-08-09-22&utm_content=szkolenia_online_08-09-22_em_63

 

REKLAMA
REKLAMA
logo